Fiduciair Vermogensbeheer

Het succes en de continuïteit van uw pensioenfonds worden voor een groot deel bepaald door de behaalde beleggingsresultaten. De complexiteit van de materie en toegenomen regelgeving waar u aan moet voldoen zijn mogelijke overwegingen voor het uitbesteden van uw vermogensbeheer aan een specialist.

Fiduciair Vermogensbeheer bij Blue Sky Group richt zich op het bereiken van de doelstelling van uw pensioenfonds. Het behalen en behouden van een gezonde dekkingsgraad op lange termijn. Fiduciar Vermogensbeheer van Blue Sky Group combineert strategisch advies, sterke risicomonitoring en hoogwaardige uitbesteding. Waarbij overzicht en continuïteit gewaarborgd zijn. U kunt gebruik maken van een poolstructuur* van voldoende schaalgrootte. Voor alle interne processen van onze dienstverlening beschikken wij over een SAS70 type II rapport.

 

Strategische advisering

Op basis van uitgebreide researchmethodieken formuleren we een strategisch beleggingsbeleid dat is afgestemd op uw lange-termijn-beleggingsdoelstelling. U maakt gebruik van diepgaande ervaring en beleggingsexpertise op het gebied van vermogensbeheer voor pensioenfondsen. Onze bijdrage aan de beleidsvorming van de beleggingsstrategie en onze ervaring zorgen voor zekerheid en continuïteit van de gekozen strategie.

 

Risicomonitoring

Blue Sky Group richt zich op het beheersen van processen en risico’s. Dit doen wij op portefeuilleniveau en op balansniveau van uw pensioenfonds. Met het totaaloverzicht over de beleggingsportefeuille realiseren we een optimale inzet van het risicobudget.

 

Managersselectie

Onze expertise is specifiek gericht op identificatie, selectie, monitoring en evaluatie van gespecialiseerde vermogensbeheerders. U maakt gebruik van een poolstructuur van voldoende schaalgrootte tegen scherpe tarieven. Daarnaast vindt er expliciete afweging plaats ten aanzien van actieve en passieve selectie van vermogenstitels.

 

Rapportage

U ontvangt uitgebreide performancerapportages in de door u gewenste vorm. U bent dus altijd exact op de hoogte van de stand van zaken.

 

 

* fiduciair vermogensbeheer

Blue Sky Group biedt dienstverlening via de Blue Sky beleggingspools uitsluitend aan aan gekwalificeerde beleggers. In dat geval is de Wet op het financieel toezicht (Wft) niet van toepassing, met uitzondering van het Algemeen Deel, artikel 3:7 en de hoofdstukken 5.1, 5.3, 5.4 en 5.5. Bent u geen gekwailificeerde belegger, dan geldt dat Blue Sky Group voor het aanbieden van de Blue Sky beleggingspools niet vergunningplichtig is ingevolge de Wft en daarvoor niet onder toezicht van de Autoriteit Financiële Markten (AFM) staat.