Nieuws

  • Mohammed Zarrouy

    Mohammed Zarrouy werkt sinds maart 2021 als Teammanager Mid Office bij Blue Sky Group. Een dynamische en uitdagende functie, want geen enkele dag is hetzelfde. Procesverbeteringen, teamzaken, stakeholdersmanagement en deelnemen aan projecten – binnen deze veelzijdige functie komt het allemaal voorbij.

  • Norbert Bol nieuwe interim Manager Real Assets

    Norbert Bol is gestart als interim Manager Real Assets om te helpen bij de verdere opbouw van de vastgoed- en infrastructuurportefeuille. We zijn blij met zijn komst, want hij is een zeer ervaren Chief Investment Officer in Real Assets.

  • Laat Pensioenregister niet langer het enige totaaloverzicht zijn

    Het wordt tijd voor ‘open pensioendata’, zodat de markt kan innoveren met pensioencommunicatie en -advies, stelt Ruud Lahr voor. Het Pensioenregister kan daarvoor de ‘datahub’ worden.

  • Samenwerken is essentieel bij het meten van ESG

    ESG vormt tegenwoordig bij steeds meer vermogensbeheerders de kern van het beleggingsbeleid, maar de manier waarop ESG-factoren gemeten worden, blijft onduidelijk. Martijn Huijnen, ESG specialist bij Blue Sky Group, deed mee aan een door Financial Investigator georganiseerde Ronde Tafel gesprek over dit onderwerp.