Nieuws

  • Norbert Bol nieuwe interim Manager Real Assets

    Norbert Bol is gestart als interim Manager Real Assets om te helpen bij de verdere opbouw van de vastgoed- en infrastructuurportefeuille. We zijn blij met zijn komst, want hij is een zeer ervaren Chief Investment Officer in Real Assets.

  • Beleggen als balanceeract

    Herbalanceren van de beleggingsportefeuille: wat is het, hoe vaak moet het en hoe zorg je dat emoties geen rol spelen als de markt een dip heeft? Jarno Dijkstra, portfoliomanager Asset Allocation & Overlay, geeft in dit artikel zijn visie op herbalanceren.

  • Een voor allen en allen voor een. Of toch niet?

    Pensioenakkoord: de duivel zit in de details

    De grote lijnen van het nieuwe pensioenstelsel zijn duidelijk. Maar zoals zo vaak schuilt de duivel in de details. De komende periode liggen er tal van belangrijke ‘details’ op de bestuurstafel. Om bestuurders te helpen bij het maken van de juiste keuzes publiceren we een serie blogs waarin onze transitieversnellers verschillende onderwerpen belichten.

  • Uitwerking pensioenakkoord: evenwichtig en uitlegbaar

    Het pensioenakkoord moet straks in de praktijk allereerst evenwichtig zijn. Oók voor de ongeveer twee miljoen deelnemers van ondernemingspensioenfondsen. Dat komt niet per se vanzelf goed, vertelt Wouter van Eechoud van Stichting Pensioenfonds IBM Nederland, kortweg SPIN. Vandaar dat ondernemingspensioenfondsen actief bijdragen aan de uitwerking van het akkoord.

  • Definitieve overeenkomst met Philips Pensioenfonds getekend

    Vanaf 1 januari 2021 gaan wij de pensioenuitvoering verzorgen voor Philips Pensioenfonds. Nadat wij in februari al een intentieverklaring met Philips Pensioenfonds tekenden, is er nu ook overeenstemming over de invulling van de overeenkomst.