Het pensioenfonds beheert een groot vermogen en wil dat zo verantwoord mogelijk doen, met aandacht voor het milieu en voor de samenleving. Op dat gebied heeft het pensioenfonds al flinke stappen gezet. Bestuurslid Jeroen van der Put en Angeles Toledo, adviseur van het pensioenfonds op het gebied van verantwoord beleggen, schetsen de plannen voor de nabije toekomst.
Het pensioenakkoord moet straks in de praktijk allereerst evenwichtig zijn. Oók voor de ongeveer twee miljoen deelnemers van ondernemingspensioenfondsen. Dat komt niet per se vanzelf goed, vertelt Wouter van Eechoud van Stichting Pensioenfonds IBM Nederland, kortweg SPIN. Vandaar dat ondernemingspensioenfondsen actief bijdragen aan de uitwerking van het akkoord.
Vanaf 1 januari 2021 gaan wij de pensioenuitvoering verzorgen voor Philips Pensioenfonds. Nadat wij in februari al een intentieverklaring met Philips Pensioenfonds tekenden, is er nu ook overeenstemming over de invulling van de overeenkomst.