Nieuws

  • Onze aanpak en streven naar vertrouwen in tijden van pensioenhervormingen

    Een dynamische verschuiving in de pensioenwereld is voelbaar sinds de goedkeuring van de Wet toekomst pensioenen door de Eerste Kamer. Dit heeft niet alleen de aandacht getrokken van deelnemers, maar ook geleid tot onzekerheid en vragen. 

    In een exclusief interview delen onze communicatieadviseurs, Esmée, Jillis en Max, diepgaande inzichten over de uitdagingen, de aanpak en het streven naar vertrouwen te midden van verandering.

  • 'De heersende opvatting van zorgplicht vind ik veel te eng'

    Zorgplicht gaat volgens Ruud Lahr, marketing manager bij Blue Sky Group, niet zozeer over de wettelijke plicht maar vooral over de morele plicht van pensioenfondsen om voor hun deelnemers te zorgen. In het relatiemagazine van de Pensioenfederatie geeft hij zijn visie. 

  • Mars Pensioenfonds kiest voor Blue Sky Group

    Na een zorgvuldig aanbestedingsproces heeft het bestuur van Mars Pensioenfonds besloten om per 1 januari 2022 de pensioenuitvoering bij ons onder te brengen. Vanaf die datum verzorgen wij de pensioenadministratie en communicatie voor het fonds. Mars Pensioenfonds verzorgt de pensioenen voor ca. 4.000 deelnemers en pensioengerechtigden en beheert een vermogen van ca. 1,6 miljard euro.