Nieuws

  • Mark Stoffels nieuwe CFRO

    Mark Stoffels is toegetreden tot het directieteam van Blue Sky Group, in de functie van Chief Financial & Risk Officer. De rol vraagt om instemming van AFM en DNB, deze is recent ontvangen.

  • Stappenplan voor Keuzebegeleiding

    Om onze klanten en andere geïnteresseerden mee te nemen in de BSG visie op de open norm keuzebegeleiding hebben we het Stappenplan Keuzebegeleiding uitgewerkt. We leggen uit wat de open norm keuzebegeleiding inhoudt en geven we advies aan pensioenfondsen hoe ze hiermee om kunnen gaan.
  • Tom Bottinga nieuwe voorzitter directie Blue Sky Group

    Tom Bottinga, directeur Pensioenbeheer, is per 1 januari 2021 benoemd tot directievoorzitter van Blue Sky Group. Hij neemt de functie over van Toine van der Stee, die na bijna 16 jaar Blue Sky Group gaat verlaten. Blue Sky Group wordt nu geleid door een 3-hoofdige directie die naast Tom Bottinga wordt gevormd door Orpa Bisschop, directeur Financiën en Risk, en Jack Jonk, directeur Vermogensbeheer.

  • 'De heersende opvatting van zorgplicht vind ik veel te eng'

    Zorgplicht gaat volgens Ruud Lahr, marketing manager bij Blue Sky Group, niet zozeer over de wettelijke plicht maar vooral over de morele plicht van pensioenfondsen om voor hun deelnemers te zorgen. In het relatiemagazine van de Pensioenfederatie geeft hij zijn visie. 

  • Mars Pensioenfonds kiest voor Blue Sky Group

    Na een zorgvuldig aanbestedingsproces heeft het bestuur van Mars Pensioenfonds besloten om per 1 januari 2022 de pensioenuitvoering bij ons onder te brengen. Vanaf die datum verzorgen wij de pensioenadministratie en communicatie voor het fonds. Mars Pensioenfonds verzorgt de pensioenen voor ca. 4.000 deelnemers en pensioengerechtigden en beheert een vermogen van ca. 1,6 miljard euro.