Nieuws

  • Blue Sky Group kiest CACEIS voor geïntegreerde front-to-back office

    Blue Sky Groep heeft CACEIS gekozen voor de uitbesteding van haar dienstverlening op het gebied van onder andere beleggingsadministratie en compliance monitoring. Dit behelst een geïntegreerde front-to-back-oplossing die door CACEIS ontwikkeld en geïmplementeerd is. Blue Sky Group maakt hiermee voor de door haar beheerde pensioenfondsen gebruik van één platform voor de traditionele en alternatieve beleggingscategorieën. Ook is er toegang tot rapportagediensten aan bijvoorbeeld toezichthouders.

  • Mijlpaal: De nieuwe Wet toekomst pensioenen is een feit! De Eerste Kamer stemt in met de Wtp

    Na een lang en meeslepend traject is het eindelijk zover: de nieuwe Wet toekomst pensioenen is een feit! De Eerste Kamer stemt in met de Wtp. Per 1 juli 2023 treedt de nieuwe wet in werking. Om dit te bereiken heeft minister Schouten in de Eerste Kamer nog wel als handreiking een latere implementatiedatum toegezegd (1 januari 2028).

  • Binnen nieuwe lijntjes kleuren

    Nu alle traditionele beleggingsklassen relatief duur zijn en de rente nog een hele tijd laag zal blijven, zoeken pensioenfondsen alternatieven die langdurig een relatief zeker rendement bieden en kunnen bijdragen aan een toekomstbestendige portefeuille. Waar liggen de mogelijkheden? De vermogensbeheerders van Blue Sky Group stellen vast dat de verschuiving al gaande is en verwachten dat het belang van alternatieve beleggingen de komende jaren geleidelijk verder zal toenemen.