Amstelveen, 25 juli 2024 – Blue Sky Group en Achmea Investment Management (Achmea IM) hebben overeenstemming bereikt over de verkoop van de vermogensbeheer activiteiten van Blue Sky Group aan Achmea IM. De verkoop vloeit voort uit de strategische keuze van Blue Sky Group om zich volledig te richten op pensioenbeheer.
Het verslagjaar 2020 was voor Blue Sky Group een bijzonder jaar, om verschillende redenen. Vanwege het Coronavirus is er door de medewerkers een groot deel van het jaar vanuit huis gewerkt, terwijl de dienstverlening aan opdrachtgevers en deelnemers gewoon doorging en op niveau bleef.
Per heden is Onno de Baan gestart als Head of Business Development bij Blue Sky Group. Sinds begin dit jaar verzorgt Blue Sky Group de pensioenuitvoering voor Pensioenfonds Philips en daar komt in januari 2022 Mars Pensioenfonds bij. Een mooie groei waar Blue Sky Group graag vervolg aan geeft.
In een continu veranderend pensioenlandschap loont een duidelijke route. In dit artikel geven Mireille Rondel en André van Diermen hun visie op het succesvol automatiseren van de overdracht van kleine pensioenen.