Mark Stoffels treedt terug als directielid bij Blue Sky Group, Lody Geerst start als Chief Client Officer

Mark Stoffels treedt per 1 juni aanstaande terug als directielid van Blue Sky Group. Per 1 mei start Lody Geerst als Chief Client Officer.  

In goed overleg met de Raad van Commissarissen van Blue Sky Group, treedt Mark Stoffels per 1 juni aanstaande terug als directielid van Blue Sky Group en zal hij zich gaan richten op een nieuwe stap in zijn carrière. Mark was ruim drie jaar werkzaam bij Blue Sky Group als CFRO en statutair bestuurder. Onder zijn leiding zijn stappen gezet in de verbetering van de financiële en risk-functie. Daarnaast heeft Mark zich ingezet voor de (lopende) transitie van onze klanten naar het nieuwe pensioenstelsel, de verkoop van het vermogensbeheerbedrijf en heeft hij in 2025 voor een periode van vijf maanden ad interim de rol van CEO ingevuld. We bedanken Mark heel hartelijk voor zijn bijdrage aan Blue Sky Group en wensen hem alle succes in wat gaat volgen. Robin de Jongh zal tijdelijk de functie van Mark overnemen. 

Per 1 mei zal Lody Geerst starten als Chief Client Officer (CCO). In deze functie is hij verantwoordelijk voor onze klantrelaties, klanttransities en business development. Lody was al eerder op interim basis verbonden aan Blue Sky Group.

Voor vragen aan Blue Sky Group kan contact op worden genomen met Maud de Mol van Otterloo,  maud-van.otterloo@blueskygroup.nl.