Nieuws

  • Persoonlijk adviestraject voor pensionering voor deelnemers KLM-fondsen

    Alle deelnemers van de KLM-fondsen bij Blue Sky Group krijgen een persoonlijk adviesgesprek aangeboden voor zij met pensioen gaan. Bij het Algemeen Pensioenfonds KLM maakt een op de zes deelnemers hier gebruik van.

  • CEO Tom Bottinga vertrekt bij Blue Sky Group

    Amstelveen – Tom Bottinga, CEO van pensioenuitvoerder Blue Sky Group, verlaat Blue Sky Group per 1 mei. Bottinga stapt dan over naar het pensioenbedrijf van Achmea. Zijn taken worden voorlopig waargenomen door Mark Stoffels, CFRO van Blue Sky Group. De procedure voor het vinden van een opvolger is inmiddels gestart. 

  • Jaarverslag 2019 gepubliceerd

    Het verslagjaar 2019 is voor Blue Sky Group goed verlopen.  2019 stond in het teken van een nadere uitwerking en implementatie van de nieuwe langetermijnstrategie die in 2018 is ontwikkeld. Zo werkten we aan een product voor individuele vermogensopbouw, dat naar verwachting in 2020 operationeel zal zijn; bereikten we een overeenkomst met Beroepspensioenfonds Loodsen en een principeakkoord met Stichting Philips Pensioenfonds en is besloten een nieuw besturingsmodel in te voeren per 1 januari 2020. We sloten het jaar af met een bescheiden positief bedrijfsresultaat.