Nieuws

  • Sabine van Gompel benoemd tot Programmadirecteur Horizon

    We zijn verheugd om te kunnen delen dat Sabine van Gompel vanaf 1 januari 2024 toetreedt tot de programmadirectie van Horizon, het programma dat zorgdraagt voor de implementatie van de Wtp. Ze volgt hiermee Josje Wijckmans op. 

  • Sommige pensioenfondsen zijn opeens méér gelijk dan andere

    De grote lijnen van het pensioenakkoord zijn duidelijk. Maar zoals vaak schuilt de duivel in de details. De komende periode liggen er tal van belangrijke ‘details’ op de bestuurstafel. Om bestuurders te helpen bij het maken van de juiste keuzes publiceren we een reeks blogs waarin onze specialisten verschillende onderwerpen uitlichten. Deze keer bespreekt Jeroen Röder, hoofd Pensioen Juridische Adviesgroep bij Blue Sky Group, de belangrijkste details rond ondernemingspensioenfondsen en de solidariteitsreserve.

  • Naar een echt verhaal in plaats van een mooie uitleg

    De grote lijnen van het nieuwe pensioenstelsel zijn duidelijk. Maar zoals vaak schuilt de duivel in de details. De komende periode liggen er tal van belangrijke ‘details’ op de bestuurstafel. Om bestuurders te helpen bij het maken van de juiste keuzes publiceren we een serie blogs waarin onze specialisten verschillende onderwerpen uitlichten. Kristine Noordergraaf, manager communicatie bij Blue Sky Group, belicht het communicatieplan.