Nieuws

  • Persoonlijk adviestraject voor pensionering voor deelnemers KLM-fondsen

    Alle deelnemers van de KLM-fondsen bij Blue Sky Group krijgen een persoonlijk adviesgesprek aangeboden voor zij met pensioen gaan. Bij het Algemeen Pensioenfonds KLM maakt een op de zes deelnemers hier gebruik van.

  • CEO Tom Bottinga vertrekt bij Blue Sky Group

    Amstelveen – Tom Bottinga, CEO van pensioenuitvoerder Blue Sky Group, verlaat Blue Sky Group per 1 mei. Bottinga stapt dan over naar het pensioenbedrijf van Achmea. Zijn taken worden voorlopig waargenomen door Mark Stoffels, CFRO van Blue Sky Group. De procedure voor het vinden van een opvolger is inmiddels gestart. 

  • "Er wordt echt geleurd met fondsen"

    Pensioenfondsen kunnen voor de uitvoering van hun regelingen en het beheer van hun vermogen bij steeds minder partijen terecht. Toine van der Stee (directeur Blue Sky Group) uit in een interview in het decembernummer van Pensioen Pro Magazine zijn zorgen over de verschraling van het dienstenaanbod in de sector en de gevolgen voor de deelnemer.
  • Samenwerking met Lestrade op het gebied van operational due diligence

    Voor de operational due diligence activiteiten in het selectieproces van externe vermogensbeheerders zijn we een samenwerking aangegaan met Lestrade. Door het onafhankelijke advies van Lestrade toe te voegen aan het selectieproces, bieden we onze klanten nog meer grip op de gehele keten en versterken we onze fiduciaire propositie.