Persoonlijk contact met deelnemers wordt, mede in het licht van het nieuwe pensioenstelsel, steeds belangrijker. Blue Sky Group biedt deelnemers nu met videobellen een nieuwe mogelijkheid voor persoonlijke pensioencommunicatie. Dit nadat een pilot bij vier pensioenfondsen met deze contactvorm uiterst positief is verlopen. Marcel van Dorresteijn en Maarten Leurs, respectievelijk medewerker en teammanager Pensioenservice, begeleidden de pilot.
Blue Sky Group is getroffen door een datalek. Dit lek is gedicht en maatregelen zijn getroffen om herhaling te voorkomen. Betrokkenen worden opgeroepen extra alert te zijn.
De grote lijnen van het nieuwe pensioenstelsel zijn duidelijk. Maar zoals vaak schuilt de duivel in de details. De komende periode liggen er tal van belangrijke ‘details’ op de bestuurstafel. Om bestuurders te helpen bij het maken van de juiste keuzes publiceren we een serie blogs waarin onze transitieversnellers verschillende onderwerpen uitlichten. Angelique Plekker, manager Actuariaat bij Blue Sky Group, adviseert om niet over één nacht ijs te gaan bij invoering van het transitie-ftk.
Toine van der Stee was zestien jaar lang, en met groot plezier, het gezicht van Blue Sky Group. Nu vertrekt hij om zélf te ontdekken wat het betekent: met pensioen gaan. Al blijft hij actief in de wereld die hem dierbaar is geworden. Hij heeft zo z’n ideeën over de ontwikkelingen in de sector – terug- en vooruitkijkend. En over de manier waarop pensioenfondsen daarmee moeten omgaan.
Tom Bottinga, directeur Pensioenbeheer, is per 1 januari 2021 benoemd tot directievoorzitter van Blue Sky Group. Hij neemt de functie over van Toine van der Stee, die na bijna 16 jaar Blue Sky Group gaat verlaten. Blue Sky Group wordt nu geleid door een 3-hoofdige directie die naast Tom Bottinga wordt gevormd door Orpa Bisschop, directeur Financiën en Risk, en Jack Jonk, directeur Vermogensbeheer.