Nieuws

  • Algemeen Pensioenfonds KLM

    Het pensioenfonds beheert een groot vermogen en wil dat zo verantwoord mogelijk doen, met aandacht voor het milieu en voor de samenleving. Op dat gebied heeft het pensioenfonds al flinke stappen gezet. Bestuurslid Jeroen van der Put en Angeles Toledo, adviseur van het pensioenfonds op het gebied van verantwoord beleggen, schetsen de plannen voor de nabije toekomst.

  • De klantvraag nog beter begrijpen is met videobellen weer een stukje eenvoudiger geworden

    Persoonlijk contact met deelnemers wordt, mede in het licht van het nieuwe pensioenstelsel, steeds belangrijker. Blue Sky Group biedt deelnemers nu met videobellen een nieuwe mogelijkheid voor persoonlijke pensioencommunicatie. Dit nadat een pilot bij vier pensioenfondsen met deze contactvorm uiterst positief is verlopen. Marcel van Dorresteijn en Maarten Leurs, respectievelijk medewerker en teammanager Pensioenservice, begeleidden de pilot.
  • Blue Sky Group getroffen door datalek

    Blue Sky Group is getroffen door een datalek. Dit lek is gedicht en maatregelen zijn getroffen om herhaling te voorkomen. Betrokkenen worden opgeroepen extra alert te zijn.