Nieuws

  • Tom van der Spek nieuwe voorzitter RvC Blue Sky Group

    Tom van der Spek is onlangs aangetreden als de nieuwe voorzitter van de Raad van Commissarissen van Blue Sky Group. Tom is benoemd door de aandeelhouders, te weten de drie KLM-pensioenfondsen. De toezichthouder heeft zijn benoeming inmiddels goedgekeurd.

  • Pensioen dat past bij het leven van alledag

    In de transitie naar het nieuwe pensioenstelsel is er veel aandacht voor de communicatie met deelnemers. Met name wordt opgeroepen om ze vooral mee te nemen in het waarom van het nieuwe stelsel en duidelijkheid te geven over de financiƫle gevolgen van de transitie. Om richting te geven aan deze communicatie is het goed om eerst vast te stellen op welke manier je naar de verandering kijkt.
  • De klantvraag nog beter begrijpen is met videobellen weer een stukje eenvoudiger geworden

    Persoonlijk contact met deelnemers wordt, mede in het licht van het nieuwe pensioenstelsel, steeds belangrijker. Blue Sky Group biedt deelnemers nu met videobellen een nieuwe mogelijkheid voor persoonlijke pensioencommunicatie. Dit nadat een pilot bij vier pensioenfondsen met deze contactvorm uiterst positief is verlopen. Marcel van Dorresteijn en Maarten Leurs, respectievelijk medewerker en teammanager Pensioenservice, begeleidden de pilot.
  • Blue Sky Group getroffen door datalek

    Blue Sky Group is getroffen door een datalek. Dit lek is gedicht en maatregelen zijn getroffen om herhaling te voorkomen. Betrokkenen worden opgeroepen extra alert te zijn.